GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 3898699
nr 389 8699
VASE
Lenght: ()
Alf wallander, Rörstrand, höjd: 19 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
100
SEK 100
Monday December 5 2005
at 16:00:00
5/12 15:43:05
Rörstrand